RASPORED TAKMIČENJA U PRVENSTVU SRBIJE 2021/22 – SUPER LIGA

Propozicije i Odluke Prvenstvo Srbije 2021-2022 za seniore – Prva Super liga

Raspored Prva Super liga – Prvenstvo Srbije 2021-2022

Super Liga Srbije 2021/22 od 1-6 mesta

Kolo
Datum Domaćin Rezultat Gost
I
15. januar 2022 VK Novi Beograd 11. april VK Vojvodina
II
29. januar 2022 VK Vojvodina BVK Crvena zvezda
III05. februar 2022 VK Partizan VK Vojvodina
IV12. februar 2022 VK Vojvodina VK Šabac
V
26. februar 2022 VK Vojvodina SPD Radnički Kragujevac

 

Kolo
Datum Domaćin Rezultat Gost
I
06. Oktobar 2021 BVK Crvena zvezda11:9
VK Vojvodina
II
09. oktobar 2021 VK Vojvodina8:16 VK Partizan
III16. oktobar 2021 VK Valis11:11 VK Vojvodina
IV23. oktobar 2021 VK Vojvodina16:7 VK Proleter
V
30. oktobar 2021 VK Šabac15:10 VK Vojvodina
VI06. novembar 2021 SPD Radnički Kragujevac21:8 VK Vojvodina
VII13. novembar 2021
VK Vojvodina21:12 VK Nais
VIII
04. decembar 2021
VK Zemun12:18 VK Vojvodina
IX
18. decembar 2021
VK Vojvodina8:16 VK Novi Beograd 11. april

KUP Srbije 2021/2022

KoloDatumDomaćinRezultatGost
1/411. Decembar SPD Radnički Kragujevac VK Vojvodina
1/810. Novembar 2021 VK Proleter8:9 VK Vojvodina

Regionalna Triglav Liga 2021/22 - I Turnir, 18-21.11.2021

KoloDatumSatnicaDomaćinRezultatGost
I18. Novembar 202118:50 h VK Proleter12:6 VK Zadar 1952
I18. Novembar 202120:40 h VK Vojvodina21:9 AVK Triglav
II19. Novembar 202110:00 h VK Zadar 19527:10 AVK Triglav
II19. Novembar 202111:50 h VK Proleter8:8 VK Zemun
III19. Novembar 202118:50 h VK Zemun8:9 VK Zadar 1952
III19. Novembar 202120:40 h VK Vojvodina11:10 VK Proleter
IV20. Novembar 202117:00 h VK Vojvodina20:12 VK Zadar 1952
IV20. Novembar 202118:50 h AVK Triglav 12:10 VK Zemun
V21. Novembar 202110:00 h VK Proleter14:8 AVK Triglav
V21. Novembar 202111:50 h VK Vojvodina12:7 VK Zemun

Regionalna Triglav Liga 2021/22 - II Turnir, 14-16.01.2022

KoloDatumSatnicaDomaćinRezultatGost
I14. Januar 202217:00 h VK Vojvodina14:12 KPK Korčula
I14. Januar 202218:50 h VK Proleter14:8 VK Medveščak
I14. Januar 202220:40 h AVK Triglav 8:16 VK Nais
II15. Januar 202217:00 h VK Medveščak14:13 AVK Triglav
II15. Januar 202218:50 h VK Proleter16:9 KPK Korčula
II15. Januar 202220:40 h VK Vojvodina10:9 VK Nais
III16. Januar 202210:00 h AVK Triglav 13:10 KPK Korčula
III16. Januar 202211:50 h VK Medveščak9:17 VK Vojvodina
III16. Januar 202213:40 h VK Nais12:19 VK Proleter

REGIONALNA TRIGLAV LIGA A1 2021/22 - SENIORI

PozicijaKlubUtakmicaPobedeNerešenoPoraziGol razlikaBodovi
1 VK Vojvodina8800+4224
2 VK Primorje EB8800+4024
3 VK Valis8611+3719
4 VK Proleter8611+3619
5 Cattaro8413+413
6 AVK Triglav 8404-1412
7 VK Zadar 19528305-199
8 VK Medveščak8215-227
9 VK Nais8125-105
10 VK Zemun8125-115
11 KPK Korčula8017-321
12 OVK POŠK8017-511

LEN Euro Cup 2021/22 – 01.-03.10.2021 – Novi Sad

Kvalifikaciona Grupa D

Kolo
Datum Domaćin Rezultat Gost
I01. oktobar 2021 VK VOJVODINA5:12 ASTRALPOOL SABADELL
I01. oktobar 2021 BVSC-ZUGLO13:6 AE KONSTANTINOUPOL
II02. oktobar 2021 VK VOJVODINA9:9 AE KONSTANTINOUPOL
II02. oktobar 2021 ASTRALPOOL SABADELL9:12 BVSC-ZUGLO
III03. oktobar 2021 AE KONSTANTINOUPOL8:10 ASTRALPOOL SABADELL
III03. oktobar 2021 VK VOJVODINA11:14 BVSC-ZUGLO

 

Tabela posle završenog turnira:

LEN EURO CUP 2021/22

PozicijaKlubUtakmicaPobedeNerešenoPoraziGol razlikaBodovi
1 BVSC-ZUGLO330039:269
2 ASTRALPOOL SABADELL320131:256
3 AE KONSTANTINOUPOL301223:321
4 VK VOJVODINA301225:351

Prvenstvo Srbije za 2020/2021. - Super liga - Seniori

PozicijaKlubUtakmicaPobedeNerešenoPoraziGol razlikaBodovi
1KVK Radnički181701268:14251
2VK Novi Beograd181413244:12243
3BVK Crvena zvezda181323219:15041
4VK Šabac181314257:14440
5VK Vojvodina181008166:16830
6VK Partizan18909204:18227
7VK Zemun185112161:21316
8VK Nais183213132:21311
9VK Stari Grad181215143:2835
10VK Banjica180117110:2871

Prvenstvo Srbije za 2018/2019. - Super liga - Seniori

PozicijaKlubUtakmicaPobedeNerešenoPoraziGol razlikaBodovi
1VK Šabac10802105:7524
2BVK Crvena zvezda10712118:8822
3KVK Radnički1071292:8722
4VK Partizan1041598:9913
5VK Vojvodina1011880:1044
6VK Nais1010981:1233

Prvenstvo Srbije za 2017/2018. - Super liga - Seniori

PozicijaKlubUtakmicaPobedeNerešenoPoraziGol razlikaBodovi
1VK Partizan141211175:8637
2BVK Crvena zvezda141202176:9436
3VK Šabac141004128:11830
4VK Vojvodina14914140:11728
5VK Nais14419113:13713
6KVK Radnički14419119:13813
7VK Valjevo Gorenje143011124:2019
8VK Zemun Bosal14001482:1660

Prvenstvo Srbije za 2016/2017. - Super liga - Seniori

PozicijaKlubUtakmicaPobedeNerešenoPoraziGol razlikaBodovi
1VK Partizan10811139:5625
2VK Vojvodina10712104:9322
3BVK Crvena zvezda10622104:7120
4VK Šabac1041588:8413
5VK Valjevo Gorenje1011878:1404
6VK Stari grad1010967:1363

Prvenstvo Srbije za 2013/2014. - Prva A liga - Seniori

PozicijaKlubUtakmicaPobedeNerešenoPoraziGol razlikaBodovi
1BVK Crvena zvezda141301201:8439
2KVK Radnički141301216:8239
3VK Partizan Raiffeisen141004209:9230
4VK Vojvodina14806137:14524
5VK Banjica14608129:15418
6VK ŽAK14211199:2227
7VK Nais142111100:1677
8VK Dunav14101367:2123

©2022 Vaterpolo klub VOJVODINA Izrada sajta - web10.rs

Kontaktirajte nas

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?