Kup Vojvodine 2018-19. godine - 11 godina ('08)        
Bečej
Mladost
Sp. Proz.
Vojvodina
I koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
26-JanBečejVojvodina
26-JanMladostSp. Proz.
II koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
26-JanVojvodinaSp. Proz.
26-JanBečejMladost
III koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
16-FebMladostVojvodina
16-FebSp. Proz.Bečej
I koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
16-FebVojvodinaBečej
16-FebSp. Proz.Mladost
II koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
23-FebSp. Proz.Vojvodina
23-FebMladostBečej
III koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
23-FebVojvodinaMladost
23-FebBečejSp. Proz.
  Kup Vojvodine 2018-19. godine - 12 godina ('07)         
Grupa A
Bečej
Mladost
Proleter
Spartak
I koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Bečej24-Nov9,00hBečejSpartak11:15KaprišKnežević
Bečej24-Nov10,00hMladostProleter12:4KaprišKnežević
II koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Bečej24-Nov11,00hSpartakProleter13:9KaprišKnežević
Bečej24-Nov12,00hBečejMladost11:3KaprišKnežević
III koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
ZR08-Dec18.30MladostSpartak4:12PrekajskiĐorđević
ZR08-Dec19.30ProleterBečej3:16PrekajskiĐorđević
Grupa B
Polet
Sp. Proz.
Vojvodina
Srem
I koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Sombor08-Dec16.00PoletSrem10:8MileusnicSaveljić
Sombor08-Dec17.00Sp. Proz.Vojvodina1:7MileusnicSaveljić
II koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Novi Sad24-Nov18,30hSremVojvodinaJovanovićĐorđević
SU-Proz24-Nov10,00hPoletSp. Proz.4:10MileusnićSaveljić
III koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Sombor08-Dec18.00Sp. Proz.Srem9:5MileusnicSaveljić
Sombor08-Dec19.00VojvodinaPolet14:6MileusnicSaveljić
Grupa C
Spartak
Bečej
Vojvodina
Sp. Proz.
IV koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
SU-Dudo.27-Jan8,30hSpartakSp. Proz.10:7DvornićKonjević
SU-Dudo.27-Jan9,30hBečejVojvodina5:11DvornićBukvić
V koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
SU-Dudo.27-Jan10,30hSp. Proz.Vojvodina5:15DvornićPavasović
SU-Dudo.27-Jan11,30hSpartakBečej9:7DvornićIlovacJović
VI koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
NS02-Feb10,00hBečejSp. Proz.8:10JovanovićĐorđevićPiljić
NS02-Feb9,00hVojvodinaSpartak24:1JovanovićPiljicĐorđević
VII koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
NS02-Feb11,00hSp. Proz.Spartak4:4 8:6JovanovićĐorđevićPiljić
NS02-Feb12,00hVojvodinaBečej11:4JovanovićPiljicĐorđević
VIII koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Novi Sad10-Feb8,30hVojvodinaSp. Proz.JovanovićNišavićJovanović
Novi Sad10-Feb9,30hBečejSpartakJovanovićNišavićZarić
IX koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Novi Sad10-Feb10,30hSp. Proz.BečejJovanovićNišavićJovanović
Novi Sad10-Feb11,30hSpartakVojvodinaJovanovićNišavićZarić
Grupa D
Mladost
Proleter
Polet
IV koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Mladost0
ZR02-Feb18,00hProleterPolet4:10PrekajskiVirijević
V koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
0Polet
ZR02-Feb19,00hMladostProleter8:7PrekajskiVirijević
VI koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Proleter0
ZR02-Feb20,00hPoletMladost12:2PrekajskiVirijević
VII koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
0Mladost
ZR09-Feb18,00hPoletProleterPrekajskiBačanji
VIII koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
10-FebPolet0
ZR09-Feb20,00hProleterMladostPrekajskiBačanji
IX koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
10-Feb0Proleter
ZR09-Feb19,00hMladostPoletPrekajskiBačanji
  Kup Vojvodine 2018-19. godine - 14 godina ('05)        
Grupa A
1Bečej4Senta
2Mladost5Žak
3Proleter6
I koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Bečej0
ZR19-Jan18,00hMladostŽak16:2PrekajskiVirijevićŠukić
ZR19-Jan19,00hProleterSenta3:12PrekajskiŠukićVirijević
II koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
0Senta
ZR19-Jan21,00hŽakProleter15:8PrekajskiVirijevićŠukić
Pančevo08-Dec10.00BečejMladost17:11RanđićVirijevićSremčev
III koloDelegat: Sudije: Kiš, Nišavić, Šukić i Đorđević
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Mladost0
ZR31-Jan20,30hProleterBečejPrekajskiVirijevićStanisavljević
KI09-Dec10.30SentaŽak11:20RanđićTelečkiSremčev
IV koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
0Žak
ZR01-Dec10.00BečejSenta20:3JovanovićPetrovićĐorđević
ZR01-Dec11.00MladostProleter24:3JovanovićĐorđevićPetrović
V koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Proleter0
ZR19-Jan20,00hSentaMladost2:13PrekajskiŠukićVirijević
KI09-DecŽakBečej3:21RanđićSremčevTelecki
Grupa B
1Polet4Sp. Proz.
2Spart. 15Dunav 1
3Spart. 26Dunav 2
I koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
SU-Dudo.01-Dec12,00hPoletDunav 23:3DvornićJovićKonjević
SU-Dudo.01-Dec11,00hSpart. 1Dunav 11:15DvornićKonjevićJović
SU-Dudo.01-Dec10,00hSpart. 2Sp. Proz.2:14DvornićJovićKonjević
II koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
SU-Dudo.01-Dec16,00hDunav 2Sp. Proz.1:13DvornićJovićKinčes
SU-Dudo.01-Dec17,00hDunav 1Spart. 216:2DvornićBuranjiJović
SU-Dudo.01-Dec18,00hPoletSpart. 16:7DvornićJovićKinčes
III koloDelegat: Sudije: Kiš, Nišavić, Šukić i Đorđević
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
SU-Dudo.26-Jan10,00hSpart. 1Dunav 211:4DvornićJovićKonjević
SU-Dudo.31-Jan20,00hSpart. 2PoletMileusnićSaveljićJović
NS19-Jan19,00hSp. Proz.Dunav 14:11JovanovićĐorđevićBačanji
IV koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
NS09-Dec12.00Dunav 2Dunav 1JovanovićPiljićĐorđević
SU-Prozi.09-DecPoletSp. Proz.
SU-Dud07-Dec20,00hSpart. 1Spart. 211:07DvornićSaveljićKonjević
V koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
NS19-Jan20,00hSpart. 2Dunav 21:9JovanovićĐorđevićBačanji
SU-Proz30-Jan20,00hSp. Proz.Spart. 15:6MileusnicSaveljicSremcev
NS19-Jan21,00hDunav 1Polet16:1JovanovićĐorđevićBačanji
P. FinaleDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
03-FebProleterB5
03-FebŽakB4
03-FebB3Senta
NS03-Feb10,00hBečejSpartak
NS03-Feb9,00hDunav 1Mladost23:1
FinaleDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
03-FebI A3-B4I B3-A4
03-FebP A3-B4P B3-A4
NS03-Feb18,30hI A1-B2I B1-A2
NS03-Feb19,30hVojvodinaBečej17:2
  Kup Vojvodine 2018-19. godine - 15 godina ('04)        
Grupa A
1Bečej4Proleter
2Jezero5Žak
3Mladost6
I koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Bečej0
ZR20-Jan10,00hJezeroŽak4:20PrekajskiVirijevićŠukić
ZR20-Jan9,00hMladostProleter10:13PrekajskiŠukićVirijević
II koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
0Proleter
ZR20-Jan12,00hŽakMladost8:9PrekajskiVirijevićŠukić
ZR20-Jan11,00hBečejJezero23:3PrekajskiŠukićVirijević
III koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Jezero0
KI26-Jan10,00hMladostBečejRanđićSremčevStanisavljev
KI26-Jan9,00hProleterŽak13:4RanđićSremčevStanisavljev
IV koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
0Žak
ZR02-Dec10.00BečejProleter13:4KaprišVirijević
ZR02-Dec11.00JezeroMladost1:14KaprišVirijević
V koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Mladost0
KI26-Jan11,00hProleterJezeroRanđićSremčevStanisavljev
KI26-Jan12,00hŽakBečej4:8RanđićSremčevStanisavljev
Grupa B
Dunav
Spartak
Sp. Proz.
I koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Dunav0
SU-dudo.17-Dec20,00hSpartakSp. Proz.2:17DvornićSaveljićJović
II koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
0Sp. Proz.
SU-Dud.26-Jan11,00hDunavSpartak15:0DvornićJovićKonjević
III koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
Spartak0
SU - Proz24-Jan20,00hSp. Proz.Dunav5:11DvornićJovićKonjević
P. FinaleDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
27-JanB3A4
27-JanA3B4
27-Jan10,00hDunavProleter8:3KaprišKneževićVirijević
27-Jan11,00hBečejSp. Proz.KaprišKneževićVirijević
FinaleDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
27-JanI A3-B4I B3-A4
27-JanP A3-B4P B3-A4
27-Jan17,00hI A1-B2I B1-A2KaprišKneževićVirijević
27-Jan18,00hDunavBečej16:1KaprišKneževićVirijević
  Kup Vojvodine 2018-19. godine - 17 godina ('02)        
Dunav
Mladost
Proleter
Sp. Proz.
I koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
03-FebDunavSp. Proz.
03-FebMladostProleter
II koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
03-FebSp. Proz.Proleter
03-FebDunavMladost
III koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
10-FebMladostSp. Proz.
10-FebProleterDunav
I koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
10-FebSp. Proz.Dunav
10-FebProleterMladost
II koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
17-FebProleterSp. Proz.
17-FebMladostDunav
III koloDelegat: Sudije:
mesto danvremebeliplavirezultatdelegatsudija Aocenasudija Bocena
17-FebSp. Proz.Mladost
17-FebDunavProleter

PRVENSTVO SRBIJE 2017/18

  • 1999.godište – Novi Sad 02.-03.05.2018.

Rezultati: Vojvodina – Palilula 7-6; Vojvodina – VKD Taš 9-5; Vojvodina – ŽVK Crvena zvezda 8-12

Plasman: 1. ŽVK Crvena zvezda, 2. VK Vojvodina, 3. VK Palilula, 4. VKD Taš

KUP SRBIJE 2017/18

  • 2003.godište – Novi Sad 09.-10.02.2018.

Rezultati: Vojvodina – VKD taš 12-6; Vojvodina – Palilula 10-10

Plasman: 1. VK Vojvodina, 2. VK Palilula, 3. VKD Taš

  • 2001.godište – Beograd 13-14.01.2018.

Razultati: Vojvodina – Crvena zvezda 13-4; Vojvodina – Palilula 9-8

Plasman: 1. Vojvodina, 2. Palilula, 3. Crvena zvezda

  • 1999.godište – Beograd 20.-21.01.2018.

Razultati: Crvena zvezda – Vojvodina 12-8; Palilula – Vojvodina 7-5

Plasman: 1. VK Palilula, 2. ŽVK Crvena zvezda, 3. Vojvodina

©2019 Vaterpolo klub VOJVODINA Izrada sajta - web10.rs

Kontaktirajte nas

Slanje

Log in with your credentials

Forgot your details?