O KLUBU

Pročitaj više

MLAĐE KATEGORIJE

RASPORED MAĐARSKE LIGE 2017-18 Raspored Kupa Vojvodine za mlađe kate...

Read More

Prvenstvo Srbije za seniorke 2016/17

Prvenstvo Srbije za seniorke 2017/18     Tabela Prvenstva Srbij...

Read More

VETERANI

HUMANITARNI TURNIR VATERPOLO VETERANA Veteranska ekipa Vaterpolo kluba...

Read More

Veterani Vojvodine osvojili medjunarodni turnir u Novom Sadu

Veterani vaterpolo kluba Vojvodina su osvojili medjunarodni vaterpolo turnir Kup Novi Sad 2017 u konkurenciji ekipa: VK

Read More

Humanitarni turnir vaterpolo veterana

Veteranska ekipa Vaterpolo kluba Vojvodina i ove godine organizuje sada već tradicionalni turnir vaterpolo veterana. Ov

Read More

Zavrsen prvi kvalifikacioni turnir Kupa za seniorke

Vojvodina – Taš 2000 20:3 (6:1, 4:0, 2:1, 8:1) VOJVODINA: Travar, Švec 3, Avdić 4, Žagar 1, Trobonjača, Prica

Read More

Poraz u 1/4 finala Kupa Srbije

Nais – Vojvodina 11:10 (1:1, 2:2, 1:2, 2:1, peterci 5:4) Bazen Čair. Sudije: Anđelić i Golijanin. Isključenja: Nai

Read More

Vojvodina – Valjevo Gorenje 13:3 (5:0, 3:2, 2:0, 3:1)

Posle impresivne prve četvrtine Vojvodina je stekla prednost od 5:0, golovima Tubića, Šulca, Mitrovića, Vasića i Cr

Read More

1. Kvalifikacioni turnir Kupa Srbije za seniorke

Obaveštavamo Vas da će se 1. Kvalifikacioni turnir Kupa Srbije za seniorke održati u Novom Sadu 02.-03.12.2017.(subot

Read More
RBKlubUtakmicePobedeNerešnoPoraziGol razlikaBodovi
1Crvena zvezda7700+3121
2VOJVODINA6501+2415
3Šabac6402+2312
4Valjevo6402+112
5Cattaro7223-98
6Nais6213-107
7Medvescak6213-137
8Solaris6006-210
9Zadar6006-260

LIVE


PRIJATELJI KLUBA

Rolex came to lime light only with hard work maintaining quality. Lets have a look on few points to see what makes replica watches uk stand apart in the crowd. Rolex was established on a very moderate scale in California in 1997. To hit the market, they designed replica watches sale for fashion shows and stole the young minds successfully. The quality and designs became talk o the town. Inspired by this, the company set out to replica watches. Rolex was not discouraged when the big companies became bankrupt. Just went ahead with a rock steady mission. replica watches sale reached pinnacle of success in ten years. At this time Billabong International bought this company for $50 millions! rolex replica sale grew to the full under the banner of Billabong. Along with watches, Billabong diverted business into making bags, wallets, belts, hats, shirts, jackets, headphones. But still, breitling replica uk remain as their signature product.