O KLUBU

Pročitaj više

MLAĐE KATEGORIJE

RASPORED TRENINGA U PERIODU 22.12.2017.-08.01.2018. RASPORED MAĐARSKE...

Read More

Prvenstvo Srbije za seniorke 2016/17

Prvenstvo Srbije za seniorke 2017/18     Tabela Prvenstva Srbij...

Read More

PRVI TIM

Evro kupovi Regionalna liga Prvenstvo Srbije Kup Srbije Sastav Vaterpo...

Read More

Juniorke Vojvodine osvojile Kup Srbije za 2001.godište

Na Finalnom turniru Kupa Srbije za juniorke 2001.godišta, ekipa Vojvodine osvojila je 1. mesto. U prvoj utakmici savlad

Read More

Medveščak – Vojvodina 8:12 (4:4, 2:2, 1:3, 1:3)

ZAGREB: Bazen Svetice, gledalaca: 200, sudije: Bura i Kuzmanić (obojica Hrvatska). Igrač više: Medveščak 12 (4), Vo

Read More

Sjajan ambijent na crveno beloj večeri

Hvala svima koji su svojim prisustvom ulepsali crveno belo vece a posebno bivsim igracima VK Vojvodina koji su se odazva

Read More

CRVENO BELO VEČE

U sredu 27.12. u 19.30h na bazenu Slana bara na Klisi VK Vojvodina u sklopu tradicionalne CRVENO BELE VECERI, organizova

Read More

Održana je IV sednica UO VKV

Razmatrana su aktuelna takmičarsko – trenažna pitanja prve ekipe Upravni odbor VK Vojvodina imenovao je Darka Bilić

Read More
RBKlubUtakmicePobedeNerešnoPoraziGol razlikaBodovi
1Crvena zvezda7700+3121
2VOJVODINA7601+2818
3Šabac7502+3215
4Valjevo7403-312
5Nais7313-710
6Cattaro8224-168
7Medvescak7214-197
8Solaris7106-123
9Zadar7006-340

LIVE


PRIJATELJI KLUBA

Rolex came to lime light only with hard work maintaining quality. Lets have a look on few points to see what makes replica watches uk stand apart in the crowd. Rolex was established on a very moderate scale in California in 1997. To hit the market, they designed replica watches sale for fashion shows and stole the young minds successfully. The quality and designs became talk o the town. Inspired by this, the company set out to replica watches. Rolex was not discouraged when the big companies became bankrupt. Just went ahead with a rock steady mission. replica watches sale reached pinnacle of success in ten years. At this time Billabong International bought this company for $50 millions! rolex replica sale grew to the full under the banner of Billabong. Along with watches, Billabong diverted business into making bags, wallets, belts, hats, shirts, jackets, headphones. But still, breitling replica uk remain as their signature product.